Piłka nożna VI liga. Mecze sobotnie – wyniki

Dnia: sobota 10 września 2022, Autor: Maciej Zubek

Na sobotę zaplanowano cztery mecze ligi okręgowej z udziałem drużyn z Podhala.

Orkan Raba Wyżna – AKS Ujanowice 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Sawina 14, 2:0 Borzęcki 60, 3:0 Worwa 70
Orkan: D. Możdżeń – Świder, R. Możdżeń, Polak, Sawina, Pątko (60 P. Kasiniak), Saleh, Trybuła (60 Gacek), Worwa (80 Sz. Możdżeń), Filipek (46 Firek), Borzęcki
Ujanowice: M. Gwiżdż – Oleksy (10 J. Stach), A. Stach, Pławecki, Król, K. Krzyżak, P. Bukowiec, F. Krzyżak, R. Gwiżdż, Ł. Bukowiec, Gołąb

Sędziował Szymon Florczyk. Żółte kartki: Saleh, Pątko, Gacek, S. Możdżeń, Kasiniak – Krzyżak. Czerwona: Kasiniak (88 za drugą żółtą)

W 14 minucie po rzucie wolnym strzał Saleha odbija bramkarz, ale skuteczną dobitką popisuje się Sawina. W 60 minucie efektownie z dystansu na 2:0 podwyższa Bordzęcki. W 70 minucie wynik meczu ustalił – po błędzie bramkarza – Worwa.