Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Piotr Szewczyk zaśpiewał w … grze komputerowej

Dnia: czwartek 20 kwietnia 2023, Autor: Maciej Zubek

Piotr Szewczyk – góral, muzyk pochodzący z Podhala znany szerszej publiczności z The Voice of Poland pojawił się w grze komputerowej Hellish Quart. Śpiewa podczas prezentacji górala Yendrka.

Jest to nowa postać w tej grze. Muzykę stworzył Adam Skorupa. Ten sam kompozytor co kultowego ,,Wiedźmina” . Piotr Szewczyk wg. podanych informacji ułożył również tekst. Sam nagrał wiele głosów co sprawia wrażenie śpiewu chóru góralskiego.

Piotr Szewczyk oprócz tej współpracy mocno koncertuje. W tym roku Pojawi się w całej Polsce a także w USA w Nowym Yorku. Od początku roku można go cyklicznie zobaczyć i usłyszeć w największych stacjach telewizyjnych. Za miesiąc pojawi się jego kolejny autorski numer. 

Hellish Quart to gra wideo walki mieczem autorstwa polskiego dewelopera Kubold. Gra to bitwa 1 na 1 dwóch graczy dzierżących białą broń, którzy walczą, dopóki przeciwnik nie zostanie poważnie ranny. Gra w koncepcji przypomina grę Bushido Blade z 1997 roku, koncepcję, która nie została powtórzona od czasów Bushido.

No Comment.

Reklama

Partnerzy