Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Podhale zaprezentowało logo na 90 lecie

Dnia: środa 22 grudnia 2021, Autor: Maciej Zubek

Władze Tauron Podhala Nowy Targ zaprezentowały logo obchodów 90-lecia istnienia nowotarskiego hokeja. 

W komunikacie wydanym przez klub czytamy: 

W związku ze zbliżającym się nowym rokiem – który dla nas będzie wyjątkowy – ze względu na przypadającą w nim 90 rocznicę powstania Klubu, pragniemy zaprezentować Państwu coś specjalnego.

Mowa tutaj o jubileuszowym logo, które zostało zaprojektowane z okazji obchodów 90-lecia istnienia klubu sportowego Podhale Nowy Targ. Jubileuszowy znak graficzny powstał z połączenia cyfr „9” oraz „0”, będącej jednocześnie krążkiem hokejowym z widniejącą na nim szarotką – wieloletnim symbolem klubu.

Kolorystyka została dobrana w celu podkreślenia rangi wydarzenia. Złoto w połączeniu z królewskim odcieniem granatu wskazuje na bogatą oraz prestiżową historię klubu, który w swojej przeszłości najwięcej, bo aż 19-krotnie sięgał po tytuł mistrza kraju. Biel stanowi kolor dopełniający, symbolizując jednocześnie zimę – porę charakterystyczną dla naszej dyscypliny sportowej.

Autorem projektu jest nowotarżanin Kuba Zwijacz, odpowiadający również za pozostałe projekty, które ukażą się w związku z jubileuszem. To pierwsza z wielu niespodzianek jakie przygotowaliśmy dla Państwa z okazji zbliżającej się rocznicy założenia naszego Klubu.

Tatuś 23.12.2021
| |

Nie mogę się napatrzeć ale piękne ktoś musiał strasznie długo myśleć i przygotowywać żeby takie cacko narysować .

Reklama

Partnerzy