Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Porozumienie PiS i Prawicy Powiatu Nowotarskiego

Dnia: piątek 26 kwietnia 2024, Autor: Redaktor

Ostanie wybory samorządowe wyłoniły skład nowej Rady Powiatu Nowotarskiego. Rozkład mandatów pomiędzy kilka ugrupowań wymaga porozumienia w celu stworzenia większości w Radzie. Kierując się dobrem regionu Prawo i Sprawiedliwość oraz Prawica Powiatu Nowotarskiego podjęły decyzję o podpisaniu umowy koalicyjnej. 

Porozumienie to efekt rozmów i negocjacji w zakresie zdefiniowania najważniejszych problemów i sposobów ich rozwiązania, którymi muszą niezwłocznie zająć się nowe władze Powiatu Nowotarskiego. 

Oddane na nas głosy zobowiązują do odpowiedzialnych decyzji i działań, czego następstwem jest podpisana umowa koalicyjna. 

Podpisana umowa koalicyjna skutkuje utworzeniem większości w Radzie Powiatu Nowotarskiego, która dysponować będzie 19 radnymi. Pozwoliło to również na uzgodnienie składu nowego Zarządu Powiatu Nowotarskiego. Zgodnie ze wspomnianą umową koalicyjną naszymi kandydatami do Zarządu Powiatu są Tomasz Hamerski, Robert Furca, Jacek Król, Rafał Jandura i Andrzej Kwiecień. 

Podpisana umowa Koalicyjna i stworzenie większości w Radzie Powiatu Nowotarskiego, to ogromna szansa na rozwój naszego regionu, sprawne rozwiązywanie problemów jak i podjęcie działań, które umożliwią poprawę warunków życia naszych mieszkańców. 

Prawo i Sprawiedliwość: Tomasz Hamerski, Jacek Król

Prawica Powiatu Nowotarskiego: Robert Furca, Rafał Jandura

mat.nadesłane

No Comment.

Reklama

Partnerzy