Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na piątek (25.03.2022)

Dnia: czwartek 24 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Czwartek był kolejnym słonecznym dniem, jednak nie było już aż tak ciepło jak w środę. Termometry w Krakowie i Tarnowie wskazały niecałe 15°C, a więc też całkiem nieźle. Jutro jest szansa, że zrobi się odrobinę cieplej. Zapraszam na szczegóły.

NOC

W nocy pogodnie i bez opadów z zachmurzeniem co najwyżej małym. Temperatura obniży się do ok. -2/+2°C. Wiatr powieje ze zmiennych kierunków, słabo i umiarkowanie.

PIĄTEK

Jutro dużo słońca przy co najwyżej niewielkim zachmurzeniu. Zrobi się nieco cieplej. Maksymalnie odnotujemy ok. 12/13°C na krańcach południowych regionu do ok. 15/17°C na pozostałym obszarze. Wiatr północno zachodni i zachodni, słaby i umiarkowany.

Weekend z podobną temperaturą i raczej bez opadów, ale zwłaszcza w niedzielę chmur zbierze się więcej. Słaby deszcz możliwy jest w nocy z soboty/niedzielę. Szczegóły przedstawię jutro.

Warunki biometeorologiczne

W piątek pogoda powinna sprzyjać naszemu samopoczuciu. Temperatura odczuwalna będzie tylko nieco niższa od tej na termometrach, ale słońce sprawi, że w pełni dnia będzie nam ciepło. Chłodniej tylko rano i wieczorem, a także w rejonach podgórskich. Ciśnienie wysokie i stabilne, w południe w Krakowie wyniesie ok. 1028 hPa, a więc nie powinno negatywnie wpłynąć na meteopatów.

No Comment.

Reklama

Partnerzy