Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na środę (29.12.2021)

Dnia: wtorek 28 grudnia 2021, Autor: Anna Zubek

Nad zachodnią Polską widoczny jest już ciepły front atmosferyczny, który da początek sporym zmianom w pogodzie, jakie dokonają się w kolejnych dniach. W naszym regionie wspomniany front zacznie zakrywać niebo już tej nocy. Zapraszam na szczegóły.

NOC

W nocy w miarę upływu godzin chmur zacznie przybywać i miejscami może z nich spaść śnieg, deszcz ze śniegiem, lub sam deszcz. Opady mogą być marznące i powodować gołoledź. Temperatura wieczorem i w pierwszej części nocy wyniesie ok. -5/-2°C, a w kotlinach ok. -7/-9°C. W miarę upływu nocy zacznie jednak robić się coraz cieplej. Wiatr powieje z kierunków południowych, słabo i umiarkowanie, nieco mocniej w Beskidach i Tatrach.

ŚRODA

Jutro przewiduję zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami. Wszędzie możliwe są przelotne opady różnego typu, a więc zarówno śniegu, jak i deszczu ze śniegiem i samego deszczu, również marznącego i powodującego gołoledź. Temperatura maksymalna wzrośnie do ok. 1/3°C. Wiatr powieje z kierunków zachodnich, słabo i umiarkowanie.

Kolejne dni cieplejsze i z przelotnymi opadami deszczu.

No Comment.

Reklama

Partnerzy