Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (07.12.2021)

Dnia: poniedziałek 6 grudnia 2021, Autor: Anna Zubek

Po ostatnich opadach śniegu wyraźnie wzrosła pokrywa śnieżna w górach i u ich podnóża. Tu panuje już prawdziwa zima. Nieco gorzej jest w najniższych częściach naszego regionu, gdzie jeśli robi się biało, to śnieg szybko topnieje. A co czeka nas w ciągu najbliższej doby?

NOC

W nocy pochmurno, ze słabymi opadami śniegu a w obszarach nizinnych także deszczu ze śniegiem i deszczu. Lokalnie utworzą się gęste mgły. Temperatura minimalna obniży się do ok. -4/-1°C. Wiatr z kierunków północnych, słaby i umiarkowany.

WTOREK

We wtorek na ogół pochmurno i mglisto z niewielkimi przejaśnieniami. Ponadto przelotnie popada słaby śnieg, szczególnie na Pogórzu. Temperatura podobna do tej z nocy. Odnotujemy maksymalnie ok. -3/0 °C. Wiatr północno wschodni, słaby i umiarkowany.

W nocy z wtorku na środę jest szansa na rozpogodzenia, w związku z czym możliwe są spadki temperatury do ok. -10/-6°C a w kotlinach górskich jeszcze niżej. W środę na ogół bez opadów, ale mroźno. W czwartek zacznie nasuwać się strefa opadów różnego rodzaju, choć przeważać powinien śnieg.

No Comment.

Reklama

Partnerzy