Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (22.03.2022)

Dnia: poniedziałek 21 marca 2022, Autor: Anna Zubek

Pogoda dzisiaj idealnie dopasowała się do kalendarza i jak przystało na pierwszy dzień wiosny, przyniosła nam dużo słońca. Pomimo napływu chłodnej masy powietrza, słońce operuje już dość mocno i podniosło nam dzisiaj temperaturę do odrobinę wyższych wartości, niż wynikało to z prognoz. A co będzie działo się we wtorek? Zobaczmy.

NOC

W nocy zupełnie pogodnie z bezchmurnym niebem, ale i z przymrozkami rzędu ok. -5/-2°C, ale lokalnie w kotlinach górskich może być jeszcze odrobinę chłodniej. Wiatr południowy i wschodni, słaby.

WTOREK

Wtorek w całym regionie przyniesie od rana do wieczora tylko i wyłącznie słońce, świecące na zupełnie bezchmurnym niebie. Zrobi się jeszcze cieplej. W pełni dnia temperatura wzrośnie maksymalnie do ok. 14/16°C. Wiatr na ogół wschodni, słaby.

W środę nadal słonecznie i jeszcze cieplej. W czwartek odrobinę chłodniej ale w dalszym ciągu dużo słońca.

Warunki biometeorologiczne

We wtorek pogoda będzie miała bardzo dobry wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Warto wykorzystać słoneczną aurę, aby zaczerpnąć tak potrzebnej naturalnej witaminy D, której w ostatnich miesiącach brakowało. Zaznaczy się spora różnica temperatury pomiędzy dniem a nocą, dlatego wieczorem i rano będzie nam chłodno. W pełni dnia natomiast odczuwać będziemy ciepło. Ciśnienie wysokie, w południe w Krakowie wyniesie ok. 1038 hPa i do wieczora nie ulegnie zasadniczej zmianie.

No Comment.

Reklama

Partnerzy