Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Prognoza pogody na wtorek (26.07.2022)

Dnia: poniedziałek 25 lipca 2022, Autor: Anna Zubek

Nowy tydzień rozpoczęliśmy wyżową pogodą ze sporą ilością słońca. Temperatura wyniosła ok. 26/29°C, a więc nie osiągnęła granicy upału. Jutro z kolei znajdzie się nad nami front atmosferyczny. Zapraszam na szczegóły.

NOC

W nocy bez opadów, ale chmur od zachodu zacznie stopniowo przybywać. Temperatura obniży się do ok. 14/17°C. Wiatr południowy, słaby i umiarkowany.

WTOREK

Jutro nad region nasunie się chłodny front atmosferyczny, dlatego już od rana od zachodu chmur zacznie przybywać. Oznacza to również przelotne opady deszczu, niekiedy intensywne. Lokalnie możliwe są również burze, wtedy popada ulewnie, zerwie się silny wiatr, niewykluczony jest także grad. Opady utrzymają się przez większość dnia, ale najwięcej będzie ich po południu i wieczorem. Temperatura sięgnie ok. 24/25°C, a na wschodzie regionu nawet 27/28°C. Pod deszczowymi chmurami nie będzie jednak więcej niż 18/22°C. Wiatr z kierunków zachodnich, umiarkowany.

W środę słońce z zmianę z chmurami i gdzieniegdzie spadnie słaby deszcz. W czwartek na ogół pogodnie, ale w Tatrach i na Podhalu może miejscami przelotnie popadać.

No Comment.

Reklama

Partnerzy