Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rabkoland otworzył sezon 2024! Wspaniała zabawa, nowe atrakcje i specjalni goście!

Dnia: sobota 27 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Bramy Rabkolandu zostały ponownie otwarte! Dopisała pogoda i frekwencja. Show pełne emocji zapewniła znana z programu Mam Talent parada Gwardii Gryfa oraz pokaz tańca z animacjami. Uwagę przykuł również spektakl Krucabomby oraz nowe atrakcje Rabkolandu na czele z Ulami Pana Trzmiela! Teraz, czas na kolejną porcję rozrywki!

Na ten dzień czekało mnóstwo miłośników jednego z najpopularniejszych rodzinnych parków rozrywki w Polsce. 26 kwietnia Rabkoland zainaugurował nowy sezon turystyczny. Piątkowy dzień, podczas którego nie brakowało tęskniących za zabawą gości, okazał się przedsmakiem sobotniej imprezy pod nazwą „Oliwimy Maszyny, Maszyny w ruch!”! Na rodziny z dziećmi czekały wyjątkowe atrakcje, a także wspaniałe wydarzenia towarzyszące. Pierwszym akordem było symboliczne przecięcie wstęgi i przywitanie odwiedzających przez bohaterów parku. Następnie show skradła znana z programu Mam Talent Gwardia Gryfa. Szczudlarze, chorągwiarze i tancerze dali pokaz sztuki scenicznej oraz aktorskiej.

Muzyczno-taneczną zabawę zagwarantowała grupa animatorek, która uczyła gości podstawowych ruchów i kroków do muzyki Rabkolandu. Podczas imprezy otwarcia nie mogło zabraknąć wyjątkowego wynalazcy, czyli spektaklu Krucabomby i Cioci Maryni pt. Słodka Zagadka. Do tego warto wspomnieć o grach terenowych i strefach z animatorami. Artyści zabawiali odwiedzających przez całą sobotę.

Kolejne dni zabawy

– Co ważne, dokładnie taka sama zabawa i to z taką samą energią oraz programem zaplanowana została na niedzielę. Osoby, które nie mogły nas odwiedzić dzisiaj, zapraszamy na jutro. Oprócz wspaniałych wydarzeń na gości czeka blisko 50 atrakcji w 6 niezwykłych strefach tematycznych. To rollercoastery, diabelski młyn, karuzele, place zabaw czy fotopunkty. Prawdziwy crème de la crème stanowią nowe atrakcje – zapowiada Kamil Lech, rzecznik prasowy Rabkolandu.

Mowa o Ulach Pana Trzmiela, czyli o edukacyjnym placu zabaw, w którym najmłodsi mogą bawić się w kucharza, lekarza i majsterkowicza, i który rozwija kreatywność. Uwagę przykuwa również odmieniony Las Wikingów przepełniony łodziami, a także Wiking Coaster i Mały Wiking w jeszcze bardziej nastrojowym anturażu. Dzięki zmianom cała strefa zyskała niepowtarzalny klimat, większą tematyzację i wspaniały wygląd. Dobra wiadomość jest taka, że w następnych tygodniach w parku pojawią się kolejne nowe atrakcje!

***

Od 26 kwietnia Rabkoland jest czynny aż do końca sezonu 2024. Aktualny harmonogram z godzinową rozpiską otwarcia można sprawdzić na stronie parku: rabkoland.pl/pl/kalendarz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy