Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Reaktywacja drużyny seniorów Wierchy Rabka

Dnia: czwartek 11 kwietnia 2024, Autor: Maciej Zubek

Po sześciu miesiącach przerwy Zarząd Klubu Sportowego Wierchy Rabka-Zdrój podjął decyzję o reaktywacji drużyny seniorów.

Już w czwartek 18 kwietnia o godzinie 19 na stadionie w gorczańskim uzdrowisku ruszają testy do ekipy, która w nowym sezonie wystąpi w Lidze Okręgowej. Wszystkich chętnych, a szczególnie zawodników z naszego regionu zapraszamy do Rabki-Zdroju.

Zarząd Klubu Sportowego Wierchy Rabka-Zdrój po rundzie jesiennej postanowił ze względów finansowych wycofać drużynę seniorów z rozgrywek JAKO IV Ligi. Głód seniorskiej piłki nożnej jest jednak w gorczańskim uzdrowisku bardzo duży, dlatego w nowym sezonie 2024/2025 biało-zieloni są przymierzani do gry w “Okręgówce”.

Już w czwartek 18 kwietnia o godzinie 19 na stadionie przy ulicy Jana Pawła II w Rabce-Zdroju rozpoczną się pierwsze testy do drużyny seniorów. – Szkoleniowcem, pod okiem którego będziemy tworzyć nową drużynę jest Marian Tajduś. Jego doświadczenie połączone ze znajomością miejscowego “rynku piłkarskiego” ma zagwarantować stabilność i rozwój piłki seniorskiej – mówi Jakub Kurek. – Na testowy trening zapraszamy byłych piłkarzy Wierchów, zawodników z naszego regionu oraz młodzież. Chcemy budować ekipę opartą na graczach z gminy Rabka-Zdrój. Dawniej Rabczanie stanowili o sile biało-zielonych i warto do tej tradycji powrócić – podkreśla kierownik drużyny seniorów.

Wszystkich zainteresowanych klub prosi o kontakt telefoniczny lub wysłanie SMS pod numer telefonu 692 544 940 podając imię i nazwisko, datę urodzenia, a także kluby w których dany piłkarz występował. Można także kontaktować się za pomocą facebookowej strony.

O dalszych planach dotyczących pierwszej drużyny klub będzie informował w kolejnych komunikatach.

źródło: KS Wierchy

łapanka 11.04.2024
| |

Bareja by nie wymyślił takiego scenariuszaKopacze najpierw niech poinformują ile by chcieli zarobić…chyba że Caritas wystawi drużynę.

Reklama

Partnerzy