Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Rusza Rabka Music Festival!

Dnia: piątek 15 marca 2024, Autor: Redaktor

Rusza Rabka Music Festival. Organizatorzy dążą do stworzenia cyklicznego festiwalu muzycznego w Rabce Zdrój będącego też pierwszą tego typu imprezą na całym Podhalu! Zapraszamy na wydarzenie w dniach 5-6 lipca do Amfiteatru w Rabce.

Pragniemy zorganizować z lokalnymi zespołami 1-2 dniowy festiwal muzyczny grając charytatywnie aby uzupełnić brakującą w Rabce ofertę atrakcji i wydarzeń dla młodych osób i zaktywizować młodzież rabczańską do organizacji działania w mieście. Chcemy aby była to kolejna cykliczna impreza komponująca się z innymi festiwalami, przyciągająca turystów i mieszkańców powiatu promując Rabkę jako regionalne centrum kultury by razem z sąsiednimi miejscowościami wykorzystać swój potencjał – mówią organizatorzy.

Organizatorzy dążą do stworzenia cyklicznego festiwalu muzycznego w Rabce Zdrój będącego też pierwszą tego typu imprezą na całym Podhalu! Amfiteatr w Rabce zacznie służyć też młodzieży, która rozwinie Rabkę a Park Zdrojowy zaroi się się od widzów i artystów różnej maści, którzy przyjadą zaproszeni przez mecenasów widzących w tym długofalową korzyść.

Uczestnicy mogą wesprzeć dzieło wpłatami na warsztaty muzyczne dla młodzieży rabczańskiej, zwrot kosztów dla artystów a może i gaże, np. przy festiwalu sztukmistrzów czy filmowym na opłaty ZAIKS. Organizatorzy liczą też na mecenat Sponsorów oraz postaramy się uzyskać dofinansowanie zewnętrzne i lokalne w następnych edycjach.

Link do zrzutki online: https://zrzutka.pl/nm9vk5

Organizatorzy chcą zorganizować też koncerty lokalne w sąsiednich gminach Raby Wyżnej, Lubień, Mszany Dolnej, Niedźwiedziu i Nowego Targu aby w ten sposób zaprosić kapele z okolic do wymiany brzmień a ich mieszkańców do udziału oraz do przyjazdu do Rabki Zdrój aby posłuchać swoich zespołów w amfiteatrze, które wraz z fanami zapraszamy!

Informacje będą publikowane sukcesywnie na naszym portalu oraz na stronie wydarzenia www.rabkamusicfestival.pl

Rabka Music Festival to pierwsze z planowanych wydarzeń w 2024 r., które wraz z grami terenowymi pośród 100 niezwykłych atrakcji Rabki składają się na program turystyczny, który opublikujemy do konsultacji z mieszkańcami, instytucjami i kandydatami na burmistrzów i radnych, gdyż rozwój Rabki to wyzwanie na dekady a nie jedną kadencję.

Organizatorzy:

Łukasz Dragosz – stowarzyszenie ThinkVille
Bodzio Świerczek
Martyna Adamiec – Zespół “The Error”
Paulina Kapłon – Talik
Łukasz “Zazi” Zazula 

mat. nadesłane

No Comment.

Reklama

Partnerzy