Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Serwis zimowy w Decathlon Nowy Targ

Dnia: niedziela 11 lutego 2024, Autor: Maciej Zubek

Sezon zimowy na Podhalu trwa w najlepsze i choć prawdziwa zima jeszcze przed nami, stoki są pełne miłośników narciarskiego szaleństwa. Jednak aby czerpać pełnię radości i zabawy z szusowania, niezwykle istotne jest, poza kwestią przygotowania sprawności fizycznej czy odpowiedniej odzieży, także doskonałe przygotowanie swojego sprzęt narciarskiego i snowboardowego.

Dobrze przygotowana narta czy deska to, poza przyjemnością z jazdy w różnych warunkach, także pierwszy krok do zachowania bezpieczeństwa. Odpowiednio naostrzone krawędzie bez śladów rdzy, przygotowany ślizg, w którym nie ma ubytków i jest dobrze nasmarowany to punkt wyjścia w odczuciu komfortu i bezproblemowej jazdy nawet w trudniejszych warunkach. Chyba nikt nie chciałby przyjechać na swój wymarzony zimowy urlop w pięknej i słonecznej pogodzie i doświadczać umęczenia jazdy na nartach, które nie zostały do tej czynności odpowiednio przygotowane.

Serwis zimowy Decathlon Nowym Targu ma w swojej ofercie pełną gamę usług, które pozwolą nam cieszyć się jazdą w sposób bezpieczny i komfortowy. Począwszy od pojedynczych elementów wsparcia, jakim jest ostrzenie krawędzi i smarowanie ślizgu, oferujemy również pakiety, które pozwolą zaopiekować się nartami w sposób kompleksowy.

Poza wymienionymi wyżej możliwościami oferujemy tzw. mały serwis nart (bez naprawy ślizgu) jak i duży serwis (z naprawą poważniejszych uszkodzeń). Wszystkie usługi można wykonać bezpośrednio na miejscu w godzinach otwarcia sklepu (jako usługa ekspresowa), jak również możliwe jest pozostawienie swojego sprzętu. Maksymalny czas wykonania takiej usługi to 48 godzin.

Serwis narciarski w Decathlon Nowy Targ to wysokiej jakości sprzęt marki Wintersteiger przeznaczony do profesjonalnego dbania o sprzęt narciarski oraz wykwalifikowany zespół serwisantów, który z pełną uważnością zadba o Państwa sprzęt oraz posłuży fachowym wsparciem.

Zapraszamy do Decathlon Nowy Targ

https://www.decathlon.pl/serwis-rowerowy-nowy-targ_lp-3JDF

No Comment.

Reklama

Partnerzy