Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Starosta nowotarski Krzysztof Faber: w okresie mojej pracy od 2006 roku przeznaczyliśmy ponad 780 milionów złotych na inwestycje!

Dnia: sobota 16 marca 2024, Autor: Redaktor

Starosta nowotarski Krzysztof Faber jest jednym z najbardziej doświadczonych działaczy samorządowych w powiecie nowotarskim. Od 2006 roku cieszy się zaufaniem wyborców z gmin Raba Wyżna i Spytkowice, którzy wybierają go na Radnego Powiatu Nowotarskiego oraz powierzają mu funkcję Starosty. W najbliższych wyborach samorządowych startuje do Rady Powiatu Nowotarskiego.

Ostatnie lata to setki inwestycji, wsparcie edukacji, kultury, rozszerzenie zakresu świadczonych usług medycznych w powiecie nowotarskim.

W okresie mojej pracy od 2006 roku przeznaczyliśmy ponad 780 milionów złotych na inwestycje, pozyskując przy tym ponad 500 milionów dofinansowania. A zadłużenie powiatu wynosi zaledwie 4%. Natomiast ciągle pojawiają się nowe wyzwania i oczekiwania mieszkańców. Świat zmienia się w niesamowitym tempie, musimy dostosowywać szkolnictwo do zmieniającego się rynku pracy, rozwijająca się turystyka stawia nowe wyzwania w zakresie rozbudowy dróg, dostrzegamy nowe potrzeby w zakresie opieki medycznej. Nie da się ukryć, że ciągle pojawiają się nowe zadania do zrealizowania – mówi starosta Krzysztof Faber.

Sfinansowano z KWW Powiatu Nowotarskiego

No Comment.

Reklama

Partnerzy