Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Sygnalizatory brań – gdzie kupisz najlepsze? (mat. promocyjny)

Dnia: wtorek 19 lipca 2022, Autor: Anna Zubek

Jeżeli łowienie ryb to twoje hobby, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, jakie wyposażenie jest potrzebne, by połów zakończył się sukcesem. Jednym z jego elementów są sygnalizatory brań. W poniższym tekście przedstawiamy miejsce, w którym najlepiej je kupić.

By zacząć przygodę z wędkarstwem nie potrzeba zbyt wiele narzędzi. Wbrew pozorom sport ten nie jest aż tak drogi. Wszystko zależy od tego, na zakup jakiego wyposażenia się zdecydujemy. Podstawowy sprzęt wędkarski składa się z:

  • wędki;
  • kołowrotka;
  • żyłki;
  • haczyka;
  • sygnalizatora brań (zwanego też spławikiem);
  • siatki na złowione ryby;
  • podbieraka;
  • zanęt i przynęt.

Mając to wszystko możemy śmiało ruszać nad wodę na nasz pierwszy połów. Jednak, by był on komfortowy i nie znudził nam się po pierwszym razie warto wyposażyć się w podpórkę lub statyw, na której oprzemy wędkę oraz fotel wędkarski dla własnego komfortu.

Sygnalizatory brań i spławiki – ile kosztują?

Jak już wspomnieliśmy, wędkarstwo nie musi być drogim sportem. Najtańsze sygnalizatory brań kosztują nieco powyżej złotówki. Oczywiście są to najprostsze konstrukcje, dobre dla początkujących, którzy dopiero co zaczynają swoją przygodę z łowieniem ryb. Gdy nabierzemy nieco wprawy i doświadczenia, z pewnością ruszymy na poważne zakupy. Sygnalizatory brań dla bardziej doświadczonych wędkarzy kosztują w granicach kilkunastu do nawet kilkudziesięciu złotych.

Oczywiście nie jest to najwyższa półka cenowa. Dobry sklep wędkarski ma w swojej ofercie również sygnalizatory brań, których cena mocno przekracza 100 złotych. Jednak i to nie jest kres wydatków, jakie możemy ponieść kupując sygnalizator brań. Ich cena może nawet dojść do tysiąca złotych, a zestawy sygnalizatorów potrafią kosztować nawet 3-4 tysiące złotych.

Jaki sklep wędkarski wybrać?

Asortyment wędkarski to nie tylko powyżej wspomniane przedmioty. Składają się na niego m.in. torby i plecaki wędkarskie, odzież i obuwie, sondy wędkarskie, a nawet łódki i pontony. To, na co się zdecydujemy zależy przede wszystkim od naszych umiejętności i potrzeb. Jednak niezależnie od wszystkiego i tak musimy odwiedzić sklep wędkarski, by skompletować całe wyposażenie.

Jaki sklep wędkarski wybrać? Niedoświadczeni wędkarze powinni swój pierwszy sprzęt skompletować w sklepie stacjonarnym. Będący na miejscu pracownik z pewnością pomoże im dokonać dobrego wyboru, dostosowanego do ich umiejętności.

Natomiast ci, którzy na łowieniu ryb zjedli zęby, powinni sprawdzić sklep wędkarski Miętus (sklep-mietus.pl). Dlaczego? Ponieważ w ich ofercie znajduje się sprzęt od 52 dostawców. Są wśród nich tak uznane marki jak m.in. Fox, Anaconda czy D.A.M. Oprócz podstawowego wyposażenia, sklep wędkarki Miętus oferuje również m.in. sprzęt do pływania, namioty wędkarskie, sprzęt biwakowy, a nawet literaturę wędkarską i kalendarze. Asortyment sklepu wędkarskiego Miętus to prawie 8000 wędek, ponad 700 sygnalizatorów brań, 3000 kołowrotków czy 750 podbieraków. Tak szeroka oferta możliwa jest tylko w dobrym internetowym sklepie wędkarskim. W ten sposób możemy za pomocą kilku kliknięć kupić wszystko, czego nasza wędkarska dusza zapragnie.

No Comment.

Reklama

Partnerzy