Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

“Szarotki” z licencją!

Dnia: piątek 21 lipca 2023, Autor: Anna Zubek

Niemalże wszystkie drużyny otrzymały już licencję na grę w Polskiej Hokej Lidze w sezonie 2023/2024. Dzisiaj uzyskaniem licencji pochwaliło się Podhale Nowy Targ.

Nowotarski klub dzisiaj na swoim profilu facebookowym pochwalił się dopełnieniem wszystkich niezbędnych formalności i ostatecznie uzyskał licencję.

Przypomnijmy, że wcześniej pozwolenie na występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce wcześniej otrzymały JKH GKS Jastrzębie, GKS Tychy, Re-Plast Unia Oświęcim, GKS Katowice, Comarch Cracovia, Zagłębie Sosnowiec i KH Energa Toruń.

Bez licencji pozostaje już jedynie Marma Ciarko STS Sanok. Sanocki klub jest jednak pewien, że już w najbliższym czasie otrzyma zgodę na grę w Polskiej Hokej Lidze, a ich kadra coraz bardziej staje się jasna.

Kadra Podhala Nowy Targ również staje się coraz jaśniejsza. 15 zawodników jest już związana z “Szarotkami” kontraktem, a powalczą jeszcze o niego Tarek Paranica i Hubert Guzy.


Kadra Podhala Nowy Targ na sezon 2023/2024

Bramkarze:
Kevin Lindskoug, Paweł Bizub

Obrońcy:
Nico Joki, Dmitrij ZałamajJegor KudzinRobert Mrugała, Damian TomasikDominik Szlembarski.

Napastnicy:
Michael Cichy, Alexander SzczechuraAdrian Słowakiewicz, Łukasz Kamiński

Kamiński Łukasz

Data ur. 1999-03-30 (24 lat) Kraj, Miasto Polska, – Obywatel PL Wzrost / Waga 188cm / 87kg , Jakub Worwa, Marat Soroka, Wiktor Bochnak.

źródło: Hokej.Net

No Comment.

Reklama

Partnerzy