Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Szokujące szczegóły wypadku w Bukowinie Tatrzańskiej

Dnia: piątek 17 listopada 2023, Autor: Maciej Zubek

Zakopiańska policja podała szczegóły i okoliczności wypadku, do którego doszło we czwartek w Bukowinie Tatrzańskiej.

Około godziny 12 tatrzańscy policjanci otrzymali informację o kierowcy dostawczego busa, który dziwnie zachowuje się na drodze. Istniało podejrzenie, że kierowca jest nietrzeźwy. Chwilę później dotarła kolejna informacją, że najprawdopodobniej opisywany pojazd wypadł z drogi uderzając w drzewo oraz dom w centrum Bukowiny Tatrzańskiej.

Na miejscu okazało się, że za kierowcą znajduje się 48-letni mieszkaniec Krakowa, który jest nietrzeźwy. Badanie dla potrzeb medycznych wykazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie. Z uwagi na obrażenia jakich doznał został przewieziony przez ratowników do szpitala. Policjanci zabezpieczyli jego krew do dalszych badań, aby ustalić dokładne stężenie alkoholu w jego organizmie w chwili zdarzenia.

Na szczęście nikt inny nie odniósł obrażeń, natomiast uszkodzeniu uległo ogrodzenie i dom znajdujący się na posesji. 48-letni kierowca stracił prawo jazdy, a jego samochód odholowano na strzeżony parking. Tym razem przesyłka nie dotarła do zamawiającego. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Zakopane

fot: KP PSP Zakopane

No Comment.

Reklama

Partnerzy