Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Tenis stołowy. Zwycięstwo i porażka na zakończenie I rundy

Dnia: środa 12 stycznia 2022, Autor: Maciej Zubek

Występujące w I lidze, zawodniczki nowotarskich Gorców zakończyły pierwszą rundę rozgrywek, W tabeli nowotarżanki plasują się na miejscu 6 z bilansem: 5 zwycięstw i 5 porażek.

W ostatnich meczach Gorce podejmowały drużyny zajmujące sąsiednie miejsce w tabeli.

Najpierw nowotarżanki zmierzyły się u siebie z 7 w stawce drużyną z Chybia, odnosząc zwycięstwo 6-4. Kluczem do wygranej była bardzo dobra gra zawodniczek na stole numer. Kamila Małysiak i Anna Cyrwus wywalczyły 4 punkty. Dwa punkty na stole nr. 1 dołożyła Aleksandra Garb i debel Garb/Zuzanna Kowalczyk.

W ostatnim meczu rundy jesiennej, doszło do derbów Małopolski, gdzie Gorce wybrały się do Krakowa podejmować 5 drużynę ligi, KS Bronowiankę. Niestety w wykonaniu Gorców to był o którym trzeba szybko zapomnieć. Krakowianki rozegrały znakomite spotkanie ogrywając góralki 8-2. Jedyne punkty dla Gorców zdobyły Garb i Faustyna Cieślik.

KS Gorce Nowy Targ vs RKS Cukrownik S.Instal Chybie 6-4

Gorce: Kamila Małysiak 2,5 (pkt), Anna Cyrwus 1,5 Aleksandra Garb 1,5 Zuzanna Kowalczyk 0,5

KS Bronowianka Kraków vs KS Gorce Nowy Targ 8-2

Gorce: Aleksandra Garb 1, Faustyna Cieślik 1, Zuzanna Kowalczyk, Kamila Małysiak, Anna Cyrwus.

Zarząd Klubu oraz zawodniczki kierują słowa podziękowania partnerom którzy wspierają nowotarski Tenis Stołowy, mowa o: STC, Korczak i Syn, Top-Trend Piotr Głąbiński, Librum Podatki, KIA Wadowski, SG Reklama, Miasto Nowy Targ, MCSiR Nowy Targ.

No Comment.

Reklama

Partnerzy