Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Trzeci zawodnik z Podhala zadebiutował na gali walk na gołe pięści

Dnia: piątek 3 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Po Bartłomieju „Balboa” Domaliku i Mariuszu „Mario” Kruczku, trzecim reprezentantem Podhala, który wystąpił na gali walk na gołe pięści GROMDA jest Dominik „Suchy” Suchecki.

Były pięściarz TS Wisły Kraków wziął udział w 12. edycji tej gali, firmowanej pod hasłem „Osiedle lat 90-tych”.

Pierwsza turniejowa walka Sucheckiego zakończyła się już po 9. sekundach. Jego rywal – Patryk „Rocker” Libuszewski – doznał bowiem kontuzji barku i nie był w stanie kontynuować pojedynku.

W półfinale Podhalanin mierzył się z Danielem „Bodzio” Pacyniakiem. Regulaminowe 4. rundy nie wyłoniły zwycięzcy. Potrzebna była więc dodatkowa 5. runda, bez limitu czasowego. Trwała ona 4. minuty i 11 sekund. „Suchy” zwyciężył przez poddanie z narożnika rywala.

Finał to starcie Sucheckiego z Niemcem Dustinem „TAEDDY” Rabiegą. Tu już Polak musiał uznać wyższość swojego rywala. Minutę i 5. sekund przed końcem rundy 3 narożnik Sucheckiego poddał ten pojedynek.

– Zostawiałem dużo zdrowia we wcześniejszych walkach i w finale już mi go trochę zabrakło. Przede wszystkim rozbite miałem ręce i w głowie było już tylko to by je nie połamać – mówił tuż po finałowej walce Suchecki.

No Comment.

Reklama

Partnerzy