Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

W całej Polsce zawyły syreny. Strażacy oddali hołd tragicznie zmarłym strażakom

Dnia: czwartek 2 grudnia 2021, Autor: Aneta Opyd

W czwartek punktualnie o godzinie 18 w całej Polsce zawyły syreny alarmowe i sygnały świetlno-dźwiękowe w ramach akcji “Minuta dla druhów z Czernikowa”.

Do tragicznego wypadku doszło 2 grudnia br. około godziny 5. OSP w Czernikowie otrzymało zgłoszenie do pożaru sadzy w kominie. Niestety, jeden wóz strażacki zderzył się po drodze z samochodem ciężarowym. W wyniku wypadku dwoje strażaków zginęło, a trzech zostało rannych.

„Dziś w godzinach porannych w m. Czernikowo (pow. toruński, woj. kujawsko-pomorskie) doszło do tragicznego zdarzenia, w którym samochód OSP Czernikowo, jadąc alarmowo do pożaru, zderzył się z samochodem ciężarowym. Samochodem OSP jechało 5 druhów OSP Czernikowo. W wyniku zderzenia, dwoje druhów poniosło śmierć a trzech zostało rannych. Wśród rannych, dwóch druhów to osoby będące również funkcjonariuszami PSP. Dziś ratownicy wypełniając swoją misję – niosąc pomoc drugiemu człowiekowi, ponieśli najwyższą ofiarę tracąc życie” – czytamy na stronie Państwowej Straży Pożarnej.

Wideo: OSP KSRG Zakopane-Olcza

No Comment.

Reklama

Partnerzy