Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wielki powrót do Szarotek?

Dnia: piątek 21 lipca 2023, Autor: Anna Zubek

Sensacyjne informacje napłynęły z Krakowa. Ekipę Comarch Cracovii opuścił Patryk Wronka, który rozwiązał kontrakt! Z naszych informacji wynika, ze zainteresowanie jego osobą wyraził jeden z klubów Polskiej Hokej Ligi.

Wronka jest jednym z najlepszych zawodników, którzy występują w Polskiej Hokej Lidze. Imponuje dynamiką, świetnym przeglądem pola i znakomitą kontrolą krążka. Wielokrotnie daje się we znaki obrońcom, jak i bramkarzom występującym w Polskiej Hokej Lidze.

Zresztą to on wygrał klasyfikację kanadyjską sezonu zasadniczego Polskiej Hokej Ligi, gromadząc w 40 meczach 20 bramek i notując 30 asyst. Z kolei w 13 meczach fazy play-off dołożył 7 goli i 8 bramek, ale jego Comarch Cracovia zakończyła sezon na czwartym miejscu, zostając tym samym największym przegranym sezonu.


Szefostwo klubu zdecydowało się ciąć koszty i solidnie przebudować drużynę. Z zespołem pożegnało się aż 17 zawodników w tym choćby Alan Łyszczarczyk, Mateusz Michalski i Marek Račuk. 

Dziś kontrakt z “Pasami” rozwiązał Patryk Wronka, który otrzymał kilka ciekawych ofert.

W kuluarach mówi się, że “Wronczesa” w swoich szeregach widziałoby szefostwo Podhala Nowy Targ, które dokonało już kilku ciekawych transferów. Do ekipy “Szarotek” dołączyli już choćby Michael Cichy i Alexander Szczechura czy Dmitrij Załamaj.

Żródło: Hokej.Net

No Comment.

Reklama

Partnerzy