Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wierchy lepsze od Jarmuty

Dnia: sobota 5 marca 2022, Autor: Maciej Zubek

W meczu sparingowym na boisku w Tylmanowej Wierchy Rabka pokonały 3:0 Jarmutę Szczawnica.

Jarmuta Szczawnica – Wierchy Rabka 0:3 (0:2)

Bramki: Pazurkiewicz, Pazurkiewicz, testowany.

Jarmuta: Olchawa – Barnaś, Dyląg, H. Michałczak, testowany – testowany, Kuziel, testowany, testowany, Sidorczuk – Wiercioch oraz testowany, Kwit, testowany.

Wierchy: Zhuk – Misiura, Lutsenko, Bartos, Kościelniak – Majeran, Dudek, Dara, Czubin, Florek – Pazurkiewicz oraz Rzadkosz, Ptak, Wójcik, Myrda.

– Mam nadzieję, że to był mecz, który da nam więcej natchnienia i pozytywnego myślenia na te ostatnie dni przygotowań. Nie mówię tylko samym wyniku, ale też o stylu w jakim zwyciężyliśmy. Była płynność w naszym poczynaniach, a gole zdobywaliśmy po modelowych akcjach. Oczywiście jeszcze dużo pracy przed nami, ale myślę że to spotkanie dowiodło, że idziemy w dobrym kierunku i na pierwszy mecz rundy wiosennej będziemy optymalnie przygotowani – ocenił trener Sebastian Świerzbiński.

Na tle Wierchów nie wypadliśmy najlepiej, ale to pokazuje że czeka nas trudna wiosna. Wciąż torujemy składem, testujemy zawodników by znaleźć optymalne zestawienie, co też odbija się na naszej grze – powiedział trener Jarmuty, Jacek Konstanty.

No Comment.

Reklama

Partnerzy