Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wiosenne metamorfozy w nowotarskiej bibliotece

Dnia: piątek 12 kwietnia 2024, Autor: Redaktor

Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu zaprasza na wiosenne metamorfozy czyli cykl wydarzeń edukacyjno-animacyjnych, które pozwolą na wytworzenie motywacji do samorozwoju poprzez kulturę oraz wykreowanie prozdrowotnych zachowań i nawyków.

Działanie jest skierowane do wszystkich grup wiekowych – od maluchów do seniorów- zatem każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Wszystkie wydarzenia łączy motyw przewodni, którym jest aktywne, kreatywne i…terapeutyczne spędzanie wolnego czasu.

W ramach cyklu od kwietnia do czerwca będą organizowane : warsztaty literacko-plastyczne dla dzieci i dorosłych , warsztaty biblioterapii dla młodzieży, warsztaty plastyczne dla seniorów , warsztaty modelowania dla dzieci szkolnych oraz otwarte spotkania z autorami książek i pasjonatami zdrowego stylu życia.

Szczegółowe informacje znajdują się na plakatach i stronie https://mbp.nowytarg.pl/ Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Gminy Miasto Nowy Targ pochodzących z Funduszu Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiazywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii w Nowym Targu.

Oprac. Miejska Biblioteka Publiczna w Nowym Targu

No Comment.

Reklama

Partnerzy