Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Wygrana Lubania w kolejnym sparingu. Powrót doświadczonego zawodnika

Dnia: niedziela 5 marca 2023, Autor: Maciej Zubek

Tym razem podopieczni Pawła Batkiewicza mierzyli się z zespołem z 5. ligi Dunajcem Nowy Sącz. Spotkanie zakończyło się wygraną maniowian 4:0.

Dunajec Nowy Sącz – Wolski Lubań Maniowy 0:4 (0:1)

0:1 Skydan 39, Potoniec 47, Skydan 51 Kasperczyk 84

Lubań: Świerad – Firek, Zaika, Chlipała, Magdziarczyk, testowany , Jandura, Ligienza, Duda, Potoniec, Kasperczyk oraz Skydan, Jarkiewicz, Diaz, Bałos, Sobuś, Bryja, Sikora.

– Tak jak w poprzednich sparingach nie darliśmy szat po porażkach tak teraz nie popadamy w euforie po zwycięstwie. Tym bardziej, że to był słaby nasz występ, a początek meczu można powiedzieć nawet, że fatalny. To co zaplanowaliśmy koniec końców zostało zrealizowane i to najważniejsze. Mamy jeszcze dwa tygodnie na poprawę szczegółów i na ligę myślę, że będziemy już w stu procentach gotowi – ocenił trener Lubaniu Paweł Batkiewicz.

Już oficjalnie wiosną w drużynie z Lubania ponownie będzie występował Adrian Ligienza, który jesień spędził w 3 ligowym Podhalu Nowy Targ.

– Cieszymy się z powrotu Adriana w nasze szeregi. Adrian zdecydował się na powrót, mimo że miał ofertę pozostania w Nowym Targu. Poczuł się jednak odpowiedzialny za zespół, tym samym dając świetny przykład naszym młodym zawodnikom – dodał Batkiewicz.

No Comment.

Reklama

Partnerzy