Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Z DIETETYKIEM SĄ WYNIKI – schudnij skutecznie na wiosnę z dietetykiem Projekt Zdrowie

Dnia: czwartek 21 kwietnia 2022, Autor: Maciej Zubek

Postanawiasz ograniczyć słodycze, zapisać się na siłownię i zacząć zdrowo się odżywiać, bo chcesz schudnąć do lata. Masz motywację i gotowość do działania, a chwilę później okazuje się, że ciągłe uczucie głodu nie pozwala Ci normalnie funkcjonować.

Aby dieta była realna do utrzymania, musi sprawiać przyjemność, a bez wsparcia dietetyka trudno będzie Ci osiągnąć wymarzone efekty. Teraz z tej pomocy dietetyka możesz skorzystać w ramach bezpłatnej konsultacji. Wystarczy, że umówisz się na wizytę w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie w Nowym Targu.

Chcesz schudnąć do lata? To możliwe!

Ty w nowym bikini w mniejszym rozmiarze. Ty w plażowych spodenkach, nie chowający brzucha pod koszulką. Taki jest plan i jeśli rozpoczniesz kurację dietetyczną teraz, masz szansę zrealizować go w stu procentach. Nie czekaj do ostatniej chwili, łudząc się, że cudowne diety z internetu typu “6 kg w tydzień” zadziałają. Nie da się pójść na skróty, osiągając szybkie i spektakularne efekty. “Dieta cud” nie istnieje i nie ma żadnych cudownych tabletek, które sprawią, że w naszym organizmie zaczną zachodzić pożądane zmiany.

W czym zatem tkwi klucz do sukcesu? – Przede wszystkim w zasadach zdrowego odżywiania. Kluczem jest odpowiednio dobrany plan żywieniowy oraz praca nad nawykami – tłumaczy mgr Milena Trzaskowska, dietetyk z gabinetu Projekt Zdrowie w Nowy Targ. – To, co nas wyróżnia wśród konkurencji, to praca z dietą, a nie tylko z suplementami. U nas są one opcją, a nie obowiązkiem, bez którego proces odchudzania nie jest możliwy. Dzięki temu możemy pomagać również dzieciom, kobietom w ciąży, matkom karmiącym, seniorom, czy osobom z jednostkami chorobowymi, uwzględniając potrzeby związane z wiekiem, przyjmowanymi lekami oraz współistniejącymi chorobami – dodaje Milena Trzaskowska.

Warto również dodać, że dietetycy Projekt Zdrowie przykładają dużą wagę do tego, aby plan żywieniowy nie nadszarpnął budżetu domowego. Układane diety są opierane na sezonowych produktach, dostępnych w popularnych marketach.

Sukcesy Pacjentów gabinetu Projekt Zdrowie


Efekty kuracji? Oceńcie sami. Polskie Centra Dietetyczne mają na swoim koncie kilkadziesiąt tysięcy metamorfoz pacjentów (wybrane znajdziesz na: https://projektzdrowie.info/sukcesy-naszych-klientow).

Jeśli i Ty oczekujesz skutecznych i trwałych efektów i zależy Ci na bezpiecznej redukcji bez efektu jo jo, już teraz umów się na bezpłatną konsultację z dietetykiem.

W trakcie spotkania dietetyk przeprowadzi analizę składu ciała, wykona badanie poziomu tkanki tłuszczowej, poda wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowie, jak zmienić nawyki żywieniowe. Bez wiążących się umów, bez konieczności zakupu dodatkowych suplementów. To Ty podejmujesz decyzję, czy będziesz kontynuować kurację.

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: nowytarg@projektzdrowie.info

ul. Szaflarska 6

34-400 Nowy Targ

Tel. +48 573 430 040

https://nowytarg.projektzdrowie.info/

DIETETYK MGR MILENA TRZASKOWSKA

No Comment.

Reklama

Partnerzy