Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Zamiast wyrzucać sprzęt sportowy w dobrym stanie, sprzedaj go w Decathlon (mat. partnera)

Dnia: wtorek 5 września 2023, Autor: Maciej Zubek

Usługa skupu Buy Back to szybka, wygodna a przede wszystkim bezpieczna opcja pozbycia się używanego roweru w sposób odpowiedzialny.

Dobrych zmian nie warto odkładać na później. Dlatego, jeżeli potrzebujesz sprawdzonego sprzętu sportowego wysokiej jakości, zajrzyj do sklepów Decathlon lub na stronę internetową marki. Tam czeka na Ciebie specjalna usługa Decathlon 2nd Life Buy Back, która pozwoli w sposób jeszcze bardziej świadomy i odpowiedzialny zmienić z korzyścią stare na nowe.

W ramach koncepcji Buy Back, czyli skupu produktów używanych po to, aby nadać im drugie życie, masz szansę wspólnie z Decathlon Nowy Targ popularyzować ekologiczną ideę ponownego użytkowania. Wspólnie zadbajmy o nasz zielony dom i dajmy wartościowym produktom szansę służenia innym jeszcze dłużej, a przy tym podreperuj Twój budżet.

Co możesz oddać do skupu?

Aktualnie w sklepie Decathlon Nowy Targ prowadzimy skup produktów używanych do 1000zł w takich kategoriach jak:

  1. Rowery wszystkie marki
  2. Narty i deski snowboardowe- wszystkich marek
  3. Hulajnogi nie elektrycznyczne – wszystkie marki
  4. Plecaki turystyczne- wszystkie marki
  5. Sprzęt fitness taki jak ciężary, ławki do wyciskania, sztangi, hantle, kettlebell – wszystkie marki
  6. Sprzęt kardio w postaci wioślarzy i stepperów marki Domyos

Jak wygląda proces skupu?

Jeśli posiadasz produkt używany wejdź na stronę Decathlon.pl gdzie samodzielnie możesz zrobić wstępną wycenę produktu. Następnie przynieś sprzęt do sklepu gdzie nasi specjaliści sprawdzą stan produktu. Ważne żeby produkt był w stanie bardzo dobrym lub dobrym i nadawał się do użytku. Weź ze sobą dowód tożsamości będzie potrzeby przy podpisaniu umowy odkupu! Po uzgodnieniu ceny skupu od razu dostaniesz voucher na daną kwotę do wykorzystania w naszych sklepach.

Co mogę kupić za voucher?

Cokolwiek! Dzieci wyrosły ze swoich rowerów? Potrzeba im wyprawki szkolnej? Myślisz o nowych nartach na sezon zimowy? W każdej z tych sytuacji przy zakupie dowolnego sprzętu sportowego z naszego sklepu możesz wykorzystać voucher!!

Kup sprzęt używany!

Poza oddaniem produktów do skupu możesz również takie kupić w sklepie Decathlon Nowy Targ. Każdy sprzęt używany który jest dostępny w sprzedaży jest sprawny i przeszedł pełny serwis oraz co ważne posiada 2 lata gwarancji!

Pełny regulamin usługi BuyBack dostępny w linku poniżej:

https://www.decathlon.pl/regulamin_lp-22GFZY

No Comment.

Reklama

Partnerzy