Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Zmiana w zarządzie KH Podhale Nowy Targ

Dnia: piątek 22 marca 2024, Autor: Maciej Zubek

Wojciech Śniegowski nie jest już członkiem zarządu KH Podhale Nowy Targ, do którego został włączony w styczniu. Oficjalnie – co wynika z oświadczenia klubu – sam złożył rezygnacje.

Prezes KH Podhale Mateusz Gacek na ten moment nie chce szerzej komentować tej sytuacji. Zdradził tylko, że decyzja o rezygnacji Śniegowskiego w żaden sposób nie wpływa na bieżącą działaność spółki i została podjęta w porozumieniu z pozostałymi członkami zarządu, w którym na ten moment obok Gacka zasiada Krzysztof Wajsak.

Kolejne tygodnie powinny wiele wyjaśnić także w kwestii budowy zespołu na nowy sezon. Kluczowe będzie to czy zostanie przedłużona umowa sponsorska z PZU. Jak zapewnia prezes Gacek rozmowy trwają.

Prezes Gacek chciałby aby zespołem w dalszym ciągu kierował Sami Hirvonen. Fin dostał wstępną propozycję umowy na nowy sezon.

Zarząd jest też już po rozmowach z zawodnikami. W zdecydowanej większości kontrakty kończą się z końcem marca. Na nowy sezon aktualny kontrakt ma – ze ścisłej kadry – Dmitrii Zalmay.

No Comment.

Reklama

Partnerzy