Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Znanych jest więcej szczegółów po śmiertelnym wypadku w Pyzówce

Dnia: czwartek 6 lipca 2023, Autor: Maciej Zubek

We środę 5 lipca w miejscowości Pyzówka doszło do śmiertelnego wypadku na quadzie. 12-letni chłopiec kierujący czterokołowcem poniósł śmierć na miejscu.

Po godzinie 19 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu otrzymał zgłoszenie o śmiertelnym wypadku 12-letniego chłopca kierującego quadem w miejscowości Pyzówka. Jak ustalono, nastolatek około godziny 13 wyjechał quadem na przejażdżkę do pobliskiego lasu. Kiedy nie wrócił po kilku godzinach, rodzina rozpoczęła  jego poszukiwania. Około kilometra od najbliższych zabudowań, przy drodze leśnej prowadzącej przez prywatną posesję, zostało znalezione ciało chłopca leżące niedaleko quada. Najprawdopodobniej nastolatek wyjeżdżając  pod wzniesienie stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Przewracający się pojazd uderzył chłopca, który nie miał założonego kasku.  

Na miejscu zdarzenia z udziałem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Targu, policjantów oraz technika kryminalistyki przeprowadzono oględziny, zabezpieczono quada oraz wykonano dokumentację fotograficzną. Dokładne okoliczności tego tragicznego wypadku będą wyjaśniane w trakcie prowadzonego śledztwa.

No Comment.

Reklama

Partnerzy