118004214 3105617092998356 2040957756988624480 oIdeą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

 Kto zdobędzie miano Turystycznego Skarbu Małopolski?Głosowanie – czas start!!!

1 września 2020 r. rozpoczął się II etap konkursu – głosowanie, który potrwa do 20 września 2020 r. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony.

Głosowanie trwa od 1 do 20 września 2020 roku.

Głos można oddać tylko raz - na jednego kandydata w ramach każdej z kategorii konkursowych.

Wyjątkowa oferta turystyczna sprawia, że do Małopolski rok rocznie przyjeżdżają rzesze turystów.
Ideą konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski” jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce przedsięwzięć i inicjatyw, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Konkurs organizowany jest przez Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną.

Zapraszamy na stronę konkursu  http://konkurs.visitmalopolska.pl/

Kategorie konkursowe:

1) Miejsce z klimatem –miejscowość lub gmina turystyczna

2) Najciekawszy szlak turystyczny

3) Dzieje się – wyjątkowe wydarzenie turystyczne

4) Unikatowa atrakcja turystyczna

5) Sielskie klimaty – wypoczynek na wsi

6) W gościnie – oferta kulinarna

Konkurs przeznaczony jest dla jednostek samorządu terytorialnego, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, samorządów gospodarczych, stowarzyszeń i fundacji turystycznych, przedsiębiorców działających w sektorze usług turystycznych (np. właścicieli obiektów i atrakcji turystycznych, organizatorów imprez i wydarzeń turystycznych) oraz zarządców szlaków.