Reklama
NOWY TARG POGODA
ZAKOPANE POGODA
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Reklama

Kadencja Prawicy Powiatu Nowotarskiego: remonty dróg, mostów, budowa chodników i przejść dla pieszych

Dnia: piątek 15 marca 2024, Autor: Redaktor

Komitet Wyborczy Wyborców Prawica Powiatu Nowotarskiego w kadencji od 2019 do 2023 roku ponownie skoncentrował swoje działania na inwestycjach, przeznaczając na ten cel ponad 217 milionów złotych! W tych latach wykonano remonty dróg, obiektów mostowych, wybudowano nowe chodniki i kilkanaście przejść dla pieszych.

Infrastruktura drogowa jest krytycznym elementem wpływającym na komfort życia mieszkańców, możliwości dojazdowe turystów oraz transportowe biznesu. Z tego względu w latach 2019-2023 przeprowadziliśmy kompleksowy remont około 45 kilometrów dróg oraz 6 obiektów mostowych, co znacząco przyczyniło się do poprawy komfortu jazdy i dostępności różnych regionów powiatu. Jednym z priorytetów była również poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu, co znalazło odzwierciedlenie w budowie 33.6 kilometrów nowych chodników oraz wykonaniu kilkunastu przejść dla pieszych – czytamy w sprawozdaniu Prawicy Powiatu Nowotarskiego.

45 KILOMETRÓW DRÓG

Przebudowa drogi Bańska Niżna

6 OBIEKTÓW MOSTOWYCH

Nowy most w Trybszu

33,6 KILOMETRÓW CHODNIKÓW

Remont nawierzchni w Sieniawie

PRZEJŚCIA DLA PIESZYCH

Przejście dla pieszych w Rabce-Zdroju

Zobacz więcej: Podsumowanie aktualnej kadencji Prawicy Powiatu Nowotarskiego

Sfinansowano z KWW Prawica Powiatu Nowotarskiego

[…] Sprawdź więcej: Kadencja Prawicy Powiatu Nowotarskiego: remonty dróg, mostów, budowa chodników i przejść dla pi… […]

Reklama

Partnerzy