kwiecień 26, 2024

Description

Opis stanowiska

• Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych przez firmę usług
• Udzielanie pełnej informacji o pracy szkoły
• pomoc w prowadzeniu procesu rekrutacji słuchaczy
• prowadzenie telefonicznych akcji wychodzących
• Obsługa administracyjna sekretariatu szkoły, kompletowanie dokumentów i zawieranie umów
• Współtworzenie i wspieranie strategii handlowej firmy
• organizowanie i nadzorowanie obiegu dokumentów i informacji w biurze obsługi klienta,
• obsługa poczty elektronicznej i centrali telefonicznej,
• prowadzenie terminarza zajęć i spraw bieżących,

Oczekujemy:

• doświadczenie w sprzedaży usług (warunek konieczny)
• bardzo dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności
• umiejętności negocjacji i planowania
• samodzielności w podejmowaniu decyzji i w realizacji powierzonych zadań
• wysokiej kultury osobistej
• umiejętności komunikacyjnych i pracy w zespole
• biegłej znajomości obsługi komputera i pakietów MS Office
• zaangażowania w wykonywaną pracę
• dyspozycyjności (praca również w weekendy)

Oferujemy:

• zatrudnienie w młodym, dynamicznym zespole,
• możliwość realizacji samodzielnych i odpowiedzialnych zadań,
• możliwości dalszego rozwoju zawodowego.

CV proszę przesyłać na adres: r.mitoraj@zak.edu.pl w tytule podając Nowy Targ_Biuro Obsługi Klienta

Contact

Centrum Nauki i Biznesu Żak
182666500
Send an Email
nopic

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności