Podhale Region

Czwartek, 15 listopad 2018

Ostatnia aktualizacjaŚr, 14 Lis 2018 9pm

Jesteś tutaj: Home Galerie

Reklama

GALERIA. Hokej. Podhale - Kadra PZHL u23

NOWY TARG. Hokej. Podhale - Kadraz PZHL u 23. Fot. Maciej Zubek

100 lat - dla Niepodległej w Szaflarach

fot. Andrzej Fąfrowicz 10GMINA SZAFLARY. Uroczyście i podniośle obchodzono 100 lecie odzyskania niepodległości. Fot. Andrzej Fąfrowicz i UG Szaflary

Flisacy w Lewoczy

019 DSC3755Ponad trzystu flisaków z rodzinami, pięcioma autokarami i jednym busem, wybrało się 4 listopada 2018 r. na jubileuszową – już dziesiątą – pielgrzymkę dziękczynną do Sanktuarium Maryjnego na Mariańską Górę w Lewoczy.

Przedszkolaki z myślą o Niepodległej

IMG 6713NOWY TARG. 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości była uczczona niezwykle uroczyście przez przedszkolaki z przedszkola nr 2 pod hasłem: „Przedszkolaki dla niepodległej”. Przygotowały one przepiękny program artystyczny z myślą o swoich najbliższych: rodzicach, dziadkach i rodzeństwie.

Niepodległa w Poroninie

DSC07595PORONIN. Uroczyście świętowano 100 rocznicę odzyskania niepodległości z udziałem starosty tatrzańskiego Piotra Bąka.

Niepodległa w Zakopanem

PMU10059ZAKOPANE. Uroczyście świętowano 100 rocznicę odzyskania niepodległości w stolicy Tatr. Uroczystej mszy św. za Ojczyznę w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach przewodniczył bp Damian Muskus OFM. Fot. Paweł Murzyn

Ojczyzna - to wielki, zbiorowy obowiązek

DSC04078NOWY TARG. Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości w stolicy Podhala rozpoczęły się uroczystą koncelebrowaną mszą świętą z udziałem licznych pocztów sztandarowych w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Potem uczesnicy przeszli na nowotarski Rynek.

GALERIA. Tenis 2 liga. Gorce - Dukla

NOWY TARG. II liga tenisa stołowego. Gorce - Dukla.  Fot. Maciej Zubek

Czy rzeczywiście kochamy ten wspólny, polski dom, naszą Ojczyznę

DSC03886NOWY TARG. Obchody 100 rocznicy odzyskania niepodległości w stolicy Podhala rozpoczęły się uroczystą koncelebrowaną mszą świętą z udziałem licznych pocztów sztandarowych w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Przedszkolaki i 100 lecie odzyskania Niepodległości

DSC03859NOWY TARG. 100 rocznica odzyskania przez Polskę Niepodległości była uczczona niezwykle uroczyście przez przedszkolaki z przedszkola nr 2 pod hasłem: „Przedszkolaki dla niepodległej”.

GALERIA. MLJS. Podhale - Garbarnia

NOWY TARG. MLJS. Podhale - Garbarnia Kraków 0:2.  Fot. Maciej Zubek

Fotografia  R&A

Reklama

Nasi partenrzy

TV Podhale

logonaszkasprowy

fottboll

Taxi Rabka-Zdrój

Nasi partenrzy

nspj

mbludzm pl m

Tarnów In

 

Nasi partenrzy

zakopanedlaciebie.pl

 

natatry.pl

 

Resort Kościelisko

Reklama