Podhale Region

Niedziela, 25 marzec 2018

Ostatnia aktualizacjaSo, 24 Mar 2018 11pm

Jesteś tutaj: Home Sport Rozgrywki Ligowe

Reklama

Jednym smutek, drugim radość

111aaapolfiloke

UNIHOKEJ. Nie będzie nowotarskiego finału w rozgrywkach ekstraklasy seniorek. Z dwóch drużyn MMKS Podhale, tylko jedna powalczy o Mistrzostwo Polski.

Piłka nożna 3 liga. Podhale wygrywa w Tarnowie, ale traci ważnego zawodnika.

111aaapodhaleuniatarnow11111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ po wyjazdowej przegranej w Lublinie i remisie na własnym boisku z Karpatami Krosno, doczekali się pierwszego zwycięstwa w rundzie wiosennej rozgrywek 3 ligi. Nowotarżanie w Tarnowie pokonali Unię 3:1.

Piłka nożna V liga. Zwycięski powrót ze Stróż

111florekszaflary111

PIŁKA NOŻNA. Co prawda start rundy wiosennej rozgrywek ligi okręgowej dopiero za tydzień, ale już dzisiaj piłkarze LKS Szaflary rozegrali zalegle spotkanie z rundy jesiennej. W Stróżach podopieczni Tomasza Ligudzińskiego pokonali 2:0 tamtejszy Kolejarz.

"Szarotki" znów rozkwitły! 47 medal w historii!

111aapod3mece111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ po raz drugi – tym razem na własnym lodowisku – pokonali w dramatycznych okolicznościach Comarch Cracovię i tym samym po raz 17 w historii sięgnęli po brązowe medale Mistrzostw Polski! To też 47 medal nowotarżan ogółem!

Pierwsze śliwki robaczywki

111alubnpoprdy111

PIŁKA NOŻNA. Od wyjazdowej wygranej nad outsiderem rozgrywek grupy wschodniej IV ligi, rozpoczęli rundę wiosenną piłkarze Lubania Maniowy. Podopieczni Łukasza Biernackiego zwyciężyli rozmiarach 2:0.

„Szarotki” bliżej brązu!

111aaaapodcraxckjf1111

HOKEJ. Od wyjazdowej wygranej hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ rozpoczęli rywalizację o 3 miejsce na koniec sezonu 2017/2018 z Comarch Cracovią. „Szarotki” wygrały w Krakowie po golu Mateusza Michalskiego w drugiej minucie dogrywki. Jeżeli w piątek we własnej hali nowotarżanie wygrają po raz drugi, zapewnią sobie 17 w historii klubu brązowy medal.

Pilka nożna 3 liga. Zabrakło skuteczności, więc pozostał niedosyt

11aaapokrosmo1111

PIŁKA NOŻNA. Piłkarze Podhala Nowy Targ w pierwszym w rundzie wiosennej rozgrywek 3 ligi spotkaniu na własnym boisku zremisowali bezbramkowo z Karpatami Krosno. Dla nowotarżan, którzy nie kryją wysokich aspiracji, przeciwnie niż dla krośnian, ten wynik należy traktować raczej jako stratę dwóch punktów, niż zysk jednego.

Wstydzić się swojej postawy nie musimy

111koluspotychach111

HOKEJ. Rozmowa z kapitanem TatrySki Podhala Marcinem Koluszem, po przegranym piątym meczu półfinałowej serii z GKS Tychy i tym samym straconych szansach na grę w finale.

"Szarotki" walczyły, ale to tyszanie są już tylko jeden krok od finału

111aaagkespodla1111

HOKEJ. Hokeistom TatrySki Podhala Nowy Targ nie udało się wyrównać półfinałowej rywalizacji z GKS Tychy. Po środowej wygranej, we czwartek „Szarotki” już nie wykorzystały atutu swojego lodowiska ulegając tyszanom 2:3.

Finał nie dla "Szarotek"

111aatychypodhale5mecz

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala Nowy Targ odpadli z walki o Mistrzostwo Polski. „Szarotki” po raz czwarty uległy w półfinałowej rywalizacji GKS Tychy, tym razem 4:6.

Odżyły nadzieję "Szarotek" na finał!

aaaaaa11111potyhy111

HOKEJ. Hokeiści TatrySki Podhala nie poddają się w walce o finał w rywalizacji z faworyzowaną drużyną GKS Tychy. Po porażkach w pierwszych dwóch wyjazdowych meczach, dzisiaj „Szarotki” przed własną publicznością wygrały trzecie starcie 5:2.

Reklama