Podhale Region

Wtorek, 21 listopad 2017

Ostatnia aktualizacjaWt, 21 Lis 2017 4am

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Emocje przy stołach

111tenswtkwaksmun111

TENIS STOŁOWY. W Waksmundzie odbył się II Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny Żaków w Tenisie Stołowy. W gronie 40 uczestników wystąpiło dziesięcioro reprezentantów KS Gorce Nowy Targ

Efektowna wygrana Rzadkosza!

111aaamtirzadkosz11ss

BOKS. Szóste zwycięstwo na zawodowym ringu odniósł pochodzący z Gliczarowa Górnego Mateusz Rzadkosz. „Góral” podczas „Nocy Wojowników” w Częstochowie pokonał przez KO w 5 rundzie Tomasza Gromadzkiego.

Pech Bieniasa, udany debiut Guzika

111aaaabieniask d111

SPORTY WALKI. W miniony weekend dwóch reprezentantów Nowotarskiego Klubu Sportów Walki brało udział w dwoch galach zawodowych.

Nowotarżanka wyróżniona przez Prezydenta

111krolduda1111

SPORT. Dzisiaj Prezydent Andrzej Duda wraz z Pierwszą Damą Agatą Kornahauser – Dudą gościli w Pałacu Prezydenckim medalistów dwóch uniwersjad: zimowej w Ałmaty i letniej w Tajpej. Wśród zaproszonych gości, nie zabrakło także aktualnej złotej medalistki w Snowboardowym Slalom Gigancie Równoległym – Aleksandry Król z Nowego Targu.

Tenis stołowy. Kowalczyk rewelacją GP!

11aagorcenowytarg1111

TENIS STOŁOWY. Świetny występ zaliczyli tenisiści stołowi Gorców Nowy Targ podczas I Grand Prix Polski w Lidzbarku Warmińskim w kategorii żaków. Dwóch naszych zawodników znalazło się w pierwszej piątce turnieju.

Sukces Kolasy i Królikowskiego

11aaaakolasakrolikowski1111

TENIS STOŁOWY. Kraków był gospodarzem II Wojewódzkiego Turnieju Klasyfikacyjnego Seniorów w Tenisie Stołowym. Życiowy sukces w dorosłym tenisie odnieśli dwaj reprezentanci Gorców Nowy Targ: Szymon Kolasa i Bartosz Królikowski.

Kolejny sukces Oskara Pieprzaka

11aaaoskapeieza1111

SPORTY MOTOROWE. Nowotarżanin Oskar Pieprzak ponownie zwycięża Przeprawowe Mistrzostwa Polski ATV PZM w jeździe quadem. To drugie w jego karierze tego typu osiągnięcie.

Cyrwus na podium GP młodzików!

11aaanacyruwsa1111

TENIS STOŁOWY. Kolejny duży sukces w swojej dopiero rozpoczynającej się karierze zapisała na swoim koncie Anna Cyrwus. Reprezentanta Gorców Nowy Targ zajęła trzecie miejsce w rozegranym w miejscowości Bilcza pod Kielcami II turnieju Grand Prix w kategorii młodzików i młodziczek.

Chce skraść "show"

111asasarzadkosz1111

SPORTY WALKI. Przed pochodzącym z Gliczarowa Górnego Mateuszem Rzadkoszem kolejne duże wyzwanie w karierze. Już 18 listopada 24 - letni pięściarz podczas „Nocy Wojowników” w Częstochowie zmierzy się z Tomaszem Gromadzkim. Pojedynek ten wywołuje olbrzymie emocje w środowisku bokserskim.

Tuż za podium

111aadomalikms111

SPORTY WALKI. Bartłomiej Domalik z Jarosz Fight Club Rabka Zdrój wystąpił w reprezentacji Polski podczas rozegranych w Budapeszcie Mistrzostwach Świata Low Kick. Ostatecznie w swojej kategorii wagowej (81 kg) rabczanin sklasyfikowany został na czwartym miejscu.

Rajd z rowerem

11aaaaaasa1wd11

ROWERY. W Białce Tatrzańskiej Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Spisz - Podhale zorganizowała „Rajd z rowerem” w ramach mikroprojektu "Transgraniczna promocja tras turystycznych Podhala i Spisza" finansowanego ze środków UE oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu „Tatry”.   

Reklama