Podhale Region

Środa, 20 czerwiec 2018

Ostatnia aktualizacjaWt, 19 Cze 2018 1pm

Jesteś tutaj: Home Sport Sport Indywidualny

Reklama

Już w sobotę Viena Life Lang Team

111aavienacas1q1

KOLARSWO. 16 czerwca w Trąbkach Wielkich odbędzie się czwarty w tym sezonie Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy. Nadmorska gmina po raz pierwszy znalazła się na mapie imprez organizowanych przez Czesława Langa. W sobotę oprócz maratonu odbędzie się także dodatkowy wyścig o Puchar Ministra Sportu i Turystyki.

Konferencja za nami. Zmiany na Trasie Tour De Polonge

11aakonfasa

KOLARSTWO. W środę w siedzibie Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie odbyła się konferencja prasowa z udziałem Wiceprezydent Miasta Krakowa Katarzyny Król, Dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie Krzysztofa Kowala oraz Dyrektora Generalnego Tour de Pologne Czesława Langa.

Przezwyciężył kryzys, wrócił na ring i wygrał

1sas11

SPORTY WALKI. Kolejny reprezentant Jarosz Fight Club Rabka Zdrój pokazał się z bardzo dobrej strony. Dawid Skawiańczyk, bo o nim mowa, podczas Polish Fight Night w Zawierciu pokonał w formule K1 - 87 kg reprezentanta gospodarzy Piotra Nowaka.

Przygotowania do kursów instruktorskich i trenerskich

PODHALE. 5 osobowa grupa reprezentantów Podhala przygotowuje się do kursów instruktorskich i trenerskich organizowanych przez Polski Związek Ju Jitsu które będą opzjjrganizowane w Nowym Targu.

Roadshow 90 lat Tour de Pologne

111aaamuzmeu torue 111

KOLARSTWO. Roadshow 90 lat Tour de Pologne odwiedził już cztery miasta – Kraków, Grudziądz, Zgorzelec i Legnicę. W każdym z nich kolarskie miasteczko pełne sportowych gwiazd oraz mobilne muzeum Tour de Pologne przyciągnęły tysiące ludzi. Przed nami kolejne przystanki w podróży po Polsce.

Była sportowa rywalizacja, ale i świetna zabawa!

111karate2018

SPORTY WALKI. Na hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 4 w Nowym Targu odbyła się XVI już edycja Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Karate Kyokushin pod patronatem Burmistrza Miasta Nowy Targ.

Tauron Tour de Pologne Amatorów coraz bliżej

20180605tour de pologneTauron Tour de Pologne Amatorów wielu fanom jazdy na rowerze wyznacza rytm treningów i jest głównym celem w roku.

Gorce w brązie

11medlagorce111

TENIS STOŁOWY. Cztery medale w Mistrzostwach Polski Żaków zdobyli reprezentanci Gorców Nowy Targ.

MWG zawita na Podhale

1111mwg111

KOLARSTWO. W sobotę na trasie Szaflary – Nowy Targ odbędzie się II etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego.

Świetny debiut Kalaty

11kalataminda1111

SPORTY WALKI. Fantastyczny debiut na zawodowym ringu zaliczył Marcin Kalata. Reprezentant Nowotarskiego Klubu Sportów Walki Hoły Team na zyskującej na renomie z każdą kolejną edycję Gali Babilon IV MMA w Ełku pokonał przez TKO reprezentanta gospodarzy Kamila Mindę.

Coraz większa renoma

11ntwchalnane121212

KOLARSTWO. Za nami trzecia edycja Trzy Etapowego Wyścigu Szosowego Nowy Targ Road Challenge 2018. Wzięła w niej udział rekordowa ilość, ponad 200 zawodników i zawodniczek z terenów całej Polski i nie tylko. Na liście startowej można było bowiem dostrzec reprezentantów m.in. Rosji, Franncji oraz Hiszpanii.

Fotografia  R&A

Reklama