kwiecień 27, 2024

Description

Towarzystwo Zarządzające SKOK sp. z o.o. spółka komandytowo – akcyjna oferuje szeroką paletę nowoczesnych produktów i usług finansowych dla Kas oraz pozostałych podmiotów systemu SKOK w Polsce.
Naszym zasadniczym celem, wynikającym wprost z przyjętej strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji Kas Stefczyka na rynku poprzez dostarczanie zintegrowanych usług oraz zachowanie charakteru działania zorientowanego na członków kas.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
KIEROWNIK ODDZIAŁU
Miejsce pracy: Zakopane
Nr ref.: KO/30/03/2015

Zadania:
- organizacja pracy Oddziału
- zarządzanie podległym zespołem pracowników
- nadzór nad realizacją planów sprzedażowych Oddziału
- podejmowanie lokalnych działań marketingowych
- sporządzanie dokumentacji związanej z działalnością Oddziału
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania:
- wykształcenie wyższe, preferowane (ekonomia, zarządzanie, finanse)
- 2-letnie doświadczenie w branży finansowej, min. rok na stanowisku kierowniczym
- wiedza na temat kredytów detalicznych i usług finansowych
- znajomość specyfiki lokalnego rynku
- znajomość pakietu MS Office
- dynamizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę
- umiejętności budowania pozytywnych relacji
- umiejętność rozwiązywania problemów
- dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, samodzielność

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjny system motywacyjny
- bogaty system socjalny (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do Kart Multisport)
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
- udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku usług finansowych

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: agata.maj@tzskokska.pl
W tytule maila proszę wpisać: Kierownik Oddziału Zakopane

Aplikacja na ogłoszenie oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Stefczyk Finanse zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie aplikował.
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Contact

TZ SKOK
Send an Email
Kierownik Oddziału Stefczyk Finanse - Zakopane

Partnerzy

akademia pilkarska cz d nkp podhale
podhalanska sekcja akrobatyczna wytwornia wyobrazni
meteo

jump planet maciej gebacz
podhalanska sekcja akrobatyczna starostwo powiatowe nt

Galeria

Współfinansowano ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

  Kontakt | Polityka prywatności