W siedzibie Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej odbyło się losowanie rundy wstępnej i rundy eliminacyjnej do rozgrywek Pucharu Polski na szczeblu Podhalańskiego Podokręgu Piłki Nożnej. Mecze rundy wstępnej zaplanowane są na 15 kwietnia, a rundy eliminacyjnej na 22 kwietnia
O godzinie 20.45 w Miejskiej Hali Lodowej rozpocznie się spotkanie nr. 3 finałowej rywalizacji o Mistrzostwo Podhalańskiej Amatorskiej Hokej Ligi. Hokejowej kije skrzyżują ze sobą gracze Winter Classic i Zbójów. Po dwóch meczach stan rywalizacji jest remisowy 1:1. Pierwszy mecz zakończył się wygraną 4:2 Winter Classic, z kolei w meczu numer dwa górą – po >> Czytaj więcej <<
Mieszkanka powiatu nowotarskiego została oszukana sprzedając spodnie za pośrednictwem serwisu ogłoszeniowego Vinted. Aby otrzymać pieniądze „weszła” w link przesłany w wiadomości od „kupującej”, wpisała wymagane dane i straciła ponad 3 tysiące złotych. Postrzegamy i przypominamy – sprzedając w Internecie również możesz zostać oszukany. Oszuści podszywają się pod kupujących i za pomocą fałszywych linków wyłudzają dane >> Czytaj więcej <<
Mecz numer 3 finałowej rywalizacji o mistrzostwo Nowotarskiej Amatorskiej Hokej Ligi między Dzikimi Kojotami, a Góralami zakończył się (drugim z rzędu) zwycięstwem tych drugich i już tylko jedna wygrana dzieli ich od końcowego triumfu Zapraszamy na skrót meczu oraz wypowiedzi zawodników obu drużyn
W rozegranych w Miejskiej Hali Sportowej w Przeworsku 39 Mistrzostwach Makroregionu Południowego udział wzięło 234 zawodników z 31 klubów sportowych Kyokushin. Nowotarski Klub Yokozuna reprezentowało 5 zawodników: Kinga Zając, Jan Kamiński, Franciszek Kamiński, Jan Gwiżdż, Mariusz Pudzisz . Zarówno Jan jak i jego brat Franciszek zdeklasowali swoich rywali w konkurencji kata młodzików i juniorów młodszych >> Czytaj więcej <<
Nowym zawodnikiem NKP Podhala Nowy Targ został Michal Bezpalec. 26 letni środkowy obrońca to były młodzieżowy reprezentant Czech. Jest wychowankiem Dukli Praga. Ma też za sobą występy na boiskach polskiej ekstraklasy. W sezonie 2021/2022 Bezpalec zagrał w 8. spotkaniach najwyższej polskiej klasy rozgrywkowej w barwach Bruk Betu Nieciecza. Wcześniej w tym zespole rozegrał 43 mecze >> Czytaj więcej <<
Już dzisiaj o godzinie 21.30 rozpocznie się trzecie finałowe starcie o mistrzostwo Nowotarskiej Amatorskiej Ligi Hokeja między Dzikimi Kojotami, a drużyną AKG Górale. Po dwóch meczach – w rywalizacji do 3. zwycięstw – mamy remis 1:1. Pierwsze spotkanie wygrały Kojoty 6:2, drugie Górale 4:1 Zapraszamy na transmisję LIVE z tego spotkania
Daniel Wajsak i Łukasz Mazurek za porozumieniem stron rozwiązali kontrakty z NKP Podhalem Nowy Targ. Obaj do Podhala dołączyli latem. Wajsak w rundzie jesiennej rozegrał w naszych barwach 15 ligowych spotkań, Mazurek z kolei wystąpił w 16 spotkaniach.
Tym razem rywalizacja toczyła się w kategorii wiekowej 2010 i młodsi. Udział w turnieju, którego organizatorem jest klub Młoda Orawa Jabłonka wzięło udział 12 drużyn Tradycyjnie miejscem zmagań były hale sportowe w Jabłonce i Lipnicy Wielkiej. Po grach eliminacyjnych po 3 najlepsze drużyny z dwóch grup awansowały do Ligi Mistrzów, pozostałe znalazły się w Lidze >> Czytaj więcej <<
Drugie spotkanie finału Podhalańskiej Amatorskiej Hokej Ligi między zespołami Winter Classic i Zbóje, zakończyło się zwycięstwem tych drugich i tym samym w rywalizacji do 3. zwycięstwa mamy remis 1:1. Sobotnie spotkanie rozstrzygnęło się w serii rzutów karnych. Regulaminowe 40. minut gry zakończyło się bowiem remisem 5:5. Poniżej skrót z meczu i wypowiedzi zawodników obu drużyn: >> Czytaj więcej <<